» » Кібер-привид 2017
Кібер-привид 2017
CAMRip
Рік:
Країна:
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Руперт Сандерс
В ролях:
Пітер Фердінандо, Чин Хань, Ріла Фукусіма, Крістофер Обі, Майкл Уинкотт, Йохан Філіп Асбек, Такеші Кітано, Скарлетт Йоханссон, Жюльєт Бінош, Майкл Пітт

Кібер-привид 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Кібер-привид 2017 українською мовою

У 2029 р людство вступило в новий виток розвитку. Завдяки прискореному темпу розвитку кібер-технологій, стало доступно новий винахід - чіпи, які імплантували в мозок людей. Чіп відкривав неймовірні можливості. Завдяки йому можна було виходити в інтернет, отримати з нього всю інформацію, спілкуватися з людьми на іншій частині світу. Але були і негативні сторони цього винаходу: чіпи можна зламати і почати програмувати людей на свій розсуд. Невідомо, яка команда буде записана в мозок людини і що люди надалі, зроблять.

У світі, незважаючи на всю захист чіпів, знайшовся хакер, який навчився зламувати ці імплантати. Він впроваджував людям свої програми і ті, творили жахливі речі. Уряд всіх країн підняло тривогу. Неможливо було вирахувати, хто цей хакер. Пізніше, він сам себе представив, як Ляльковик. Він прекрасно розбирався в комп'ютерних технологіях, тому легко зламував будь-який захист. У зв'язку з цим, було швидко організовано Бюро по Громадської безпеки. Єдине завдання всього Бюро - зупинити ляльководів, щоб він не знищив світ.

Кіно Кібер-привид 2017 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Кібер-привид 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*