» » Баффі - винищувачка вампірів 1992
Баффі - винищувачка вампірів 1992
Рік:
1992 рік
Країна:
Час:
86 хв. / 01:26
Переклад:
український, двоголосий
Режисер:
Френ Рубел Кузуї
В ролях:
Мішель Абрамс, Рутгер Хауер, Девід Аркетт, Люк Перрі, Хіларі Суенк, Рендолл Батінкофф, Періс Он, Пол Рубенс, Крісті Суонсон, Дональд Сазерленд
Формат:
mp4, 3gp

Баффі - винищувачка вампірів 1992 дивитися онлайн

Опис фільму Баффі - винищувачка вампірів 1992 українською мовою

Вампіри завжди жили серед нас, таємно викрадаючи нечисленних жертв і висмоктуючи їх кров. Але тваринам набридло вічно жити в темряві, кровососи мають намір повністю заполонити світ і підпорядкувати людей, яких вони сприймають ні як інакше, як їжу. Так, злегка виверткий і вертку їжу, але простій людині ніколи не втекти від справжнього хижака, якими вампіри і є.

Проста школярка, яка мріє про всесвітню популярність і успішному заміжжя, стає мимовільною учасницею таємної війни між найбільш відважними воїнами-людьми і монстрами. Раптове знайомство з дивним типом дозволяє Баффі повністю зануритися в загадковий і такий лякаючий світ, де їй належить кинути виклик самим небезпечним супротивникам, яких бачив світ.

У нескінченних битвах їй допомагатимуть нечисленні друзі, яких Баффі присвятить по всі подробиці нового життя, але протистояти героїні буде куди як більше кровососів. Здається, що у молодої дівчини немає жодних шансів на перемогу, але вчитель її навчив всім премудростям і тонкощам боротьби. Вона знає, куди і коли краще вдарити, щоб одним рухом перервати вічне життя породжень тьми. Бійтеся, вампіри, Баффі вже на підході!

Кіно Баффі - винищувачка вампірів 1992 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Баффи – истребительница вампиров

Загрузка...
Баффі - винищувачка вампірів 1992
Баффі - винищувачка вампірів 1992
Баффі - винищувачка вампірів 1992
Баффі - винищувачка вампірів 1992
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*