Мумія 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Алекс Куртцман
В ролях:
Кортні Б. Венс, Джейк Джонсон, Соломон Тайво Джастіфайед, Том Круз, Сіна Сіхоко Нагаї, Аннабелль Уолліс, Хав'єр Ботет, Марван Кензарі, Рассел Кроу, Софія Бутелла

Мумія 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Мумія 2017 українською мовою

Всі події, які відбуваються в історії картини, розгортаються в сучасному світі, в центрі Іраку. У самому розпалі військова операція США, всюди морські піхотинці і новітню зброю. Але в східній країні без містики не обходиться навіть війна сучасних днів. Під час чергового завдання один з військових загонів стикається з великою групою терористів. Їх необхідно знищити, але це виявляється не так просто. Добре знаючи місцевість, бандити знаходять спосіб надійно сховатися в підземному бункері на великій глибині. Насилу потрапляючи всередину укриття, морські піхотинці виявляють страшну картину.

Терористи виявилися всього лише варварами, які спробували пограбувати гробницю, але всі вони давно мертві. Низка загадкових подій продовжує переслідувати військових, внаслідок чого вони самі виявляються під впливом зловісної і незрозумілої сили, яка призводить до трагедії. Морпіхи починають вбивати один одного без будь-якої причини. В живих дивом залишається один тільки головний герой і йому доводиться самотужки відшукувати старовинний саркофаг, щоб оживити мумію. Причиною зла, що вирвався назовні через тисячі років виявляється древній жрець Ен Сабах Нур і його бажання отримати світовий вплив над всіма людьми планети.

Дивитися онлайн трейлер фільму Мумія 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*