Геошторм 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Дін Девлін
В ролях:
Роберт Шіен, Джим Стерджесс, Еббі Корніш, Джерард Батлер, Стерлінг Джерінс, Енді Гарсіа, Олександра Марія Лара, Мер Уіннінгхем, Ед Харріс, Кетрін Віннік

Геошторм 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Геошторм 2017 українською мовою

У голлівудській фантастичній новинці «Геошторм» перед нами постане Земля майбутнього, що зазнала значних змін. Змінюється час, змінюється планета, змінилися і професії. Головний герой - конструктор супутників. Джейк любить свою роботу з багатьох причин, але вона, на жаль, не може допомогти втекти від заплутаних сімейних відносин. Джейк працює разом з братом, відносини з яким не ладяться, молоді люди часто конфліктують і сваряться. Життя йде своєю чергою, але тим часом трапляється катастрофа - супутники, що формують клімат на планеті і контролюючі його управління, перестають працювати.

Все населення Землі знаходиться під величезною загрозою, наслідки відмови супутників можуть бути катастрофічними - можлива поява шторму неймовірного розміру і сили, який зітре людство з лиця планети. Брати в жаху, адже винні в цьому виключно самі люди, не було потреби вступати в конфлікт з природою і штучно змінювати клімат планети, навіщо було створювати таку техніку, яка своєю поломкою спричинила такі страшні наслідки. Вихід є - для того, щоб врятувати планету, необхідно вирушити в космос і спробувати відновити роботу супутників, і двох ворогуючих братів доведеться забути про свої почуття і відправитися туди.

Дивитися онлайн трейлер фільму Геошторм 2017 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*