» » Ієрей Сан сповідь самурая 2015
Ієрей Сан сповідь самурая 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:40
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Єгор Баранов
В ролях:
Аліна Бабак, Іван Охлобистін, Петро Федоров, Петро Мамонов, Надія Маркіна, Дар'я Екамасова, Людмила Чурсіна, Любов Толкаліна, Кері-Хіроюкі Тагава, Ігор Жижикин
Формат:
mp4, 3gp

Ієрей Сан сповідь самурая 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Ієрей Сан сповідь самурая 2015 українською мовою

Такур Накамура - непереможний боєць в минулому і член одного з могутніх угруповань якудза, на чолі якої стоїть його брат, шкодуючи про тяжкі гріхи молодості, вирішує прийняти православ'я і стати священиком японської православної Церкви, нарікаючи себе батьком Миколою. Одного разу, не розгубивши бійцівські навички, Такур у властивій воїнам якудза манері заступається за дівчину, захищаючи її від бандита, який виявився сином впливового боса конкуруючого клану. Щоб помститися за честь свого сина, батько оголошує війну молодшому братові священика. Зневірившись, що через нього знову ллється кров, батько Микола залишає Японію і відправляється в далеку провінційну глибинку Росії - село Глибоке Ярославської області, щоб нарешті знайти душевний спокій.

Там японський священик приступає до відновлення напівзруйнованої церкви і повчанням місцевого населення на шлях істинний. Але і на новому місці отцю Миколаю не вдається пожити спокійно, виною тому виявляється підприємець Андрій Нелюбин, зацікавлений в земельних махінаціях, пов'язаних з селом. Щоб здійснити бажане, Нелюбина потрібно зробити так, щоб нечисленні мешканці, що заважають здійсненню проекту, покинули рідні землі, і він не збирається ні перед чим зупинятися, заради досягнення корисливих цілей.

Чи зможе священнослужитель, втомлений від нескінченних кривавих розборок, знову взятися за зброю, щоб захистити нещасних жителів села, або буде смиренно спостерігати за тим, що відбувається, як велить Боже вчення?

Фільми 2015 онлайн

Кіно Ієрей Сан сповідь самурая 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Ієрей Сан сповідь самурая 2015
Ієрей Сан сповідь самурая 2015
Ієрей Сан сповідь самурая 2015
Ієрей Сан сповідь самурая 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*