Вчителька 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
02:14
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Петрухін
В ролях:
Олексій Лукін, Роза Хайруллін, Анастасія Пономарьова, Дар'я Дубнікова, Ольга Єгорова, Ірина Купченко, Андрій Мерзлікін, Аліса Гребенщикова, Акмал Аблаєв, Анна Чуріна
Формат:
mp4, 3gp

Вчителька 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Вчителька 2015 українською мовою

Алла Миколаївна - вчитель історії старших класів з багаторічним стажем. За свої довгі сорок років вона встигла побачити не одне покоління учнів, але те, що собою являє нинішнє покоління старшокласників, не вписується ні в які рамки пристойності. Переважна більшість з них, на думку заслуженого педагога, - це ослаблені організми, які не здатні до навчання, для яких школа стала не більше ніж гнітючий повсякденний обов'язок або можливість зустрітися з друзями, але ніяк не місце, де можна отримати необхідні в житті знання.

Вважаючи себе вже досить дорослими, вони за рівнем духовного розвитку залишаються все ще дітьми, які не в силах розлучитися зі всілякими гаджетами, які виступають в ролі іграшок. В один прекрасний день в руки, втомленої від постійного балагану класу, який не бажає вчитися, вчительки потрапляє принесений одним з учнів пістолет. За допомогою «залізного аргументу» Алла Миколаївна змушує приголомшених старшокласників розлучитися з дорогоцінними електронними девайсами і, викинувши їх у вікно, вперше відчувши на собі пильну увагу і прикуті погляди не на жарт переляканих учнів, влаштовує їм своєрідну «класну годину».

Фільми 2015 онлайн

Кіно Вчителька 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вчителька 2015
Вчителька 2015
Вчителька 2015
Вчителька 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*