Вчителька 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
02:14
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олексій Петрухін
В ролях:
Олексій Лукін, Роза Хайруллін, Анастасія Пономарьова, Дар'я Дубнікова, Ольга Єгорова, Ірина Купченко, Андрій Мерзлікін, Аліса Гребенщикова, Акмал Аблаєв, Анна Чуріна
Формат:
mp4, 3gp

Вчителька 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Вчителька 2015 українською мовою

Алла Миколаївна - вчитель історії старших класів з багаторічним стажем. За свої довгі сорок років вона встигла побачити не одне покоління учнів, але те, що собою являє нинішнє покоління старшокласників, не вписується ні в які рамки пристойності. Переважна більшість з них, на думку заслуженого педагога, - це ослаблені організми, які не здатні до навчання, для яких школа стала не більше ніж гнітючий повсякденний обов'язок або можливість зустрітися з друзями, але ніяк не місце, де можна отримати необхідні в житті знання.

Вважаючи себе вже досить дорослими, вони за рівнем духовного розвитку залишаються все ще дітьми, які не в силах розлучитися зі всілякими гаджетами, які виступають в ролі іграшок. В один прекрасний день в руки, втомленої від постійного балагану класу, який не бажає вчитися, вчительки потрапляє принесений одним з учнів пістолет. За допомогою «залізного аргументу» Алла Миколаївна змушує приголомшених старшокласників розлучитися з дорогоцінними електронними девайсами і, викинувши їх у вікно, вперше відчувши на собі пильну увагу і прикуті погляди не на жарт переляканих учнів, влаштовує їм своєрідну «класну годину».

Фільми 2015 онлайн

Кіно Вчителька 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Вчителька 2015
Вчителька 2015
Вчителька 2015
Вчителька 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*