Злочинець 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Аріель Вромен
В ролях:
Еліс Ів, Майкл Пітт, Антьє Трауе, Томмі Лі Джонс, Райан Рейнольдс, Скотт Едкінс, Гарі Олдман, Аморі Ноласко, Галь Гадот, Кевін Костнер
Формат:
mp4, 3gp

Злочинець 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Злочинець 2016 українською мовою

Найменше досліджений це людський мозок. Вміст черепної коробки таїть ще стільки нерозгаданих сюрпризів, що для їх розкриття знадобляться ще десятки років. Люди науки вже багато знають про людину, про її будову тіла, функції внутрішніх органів, а вивчення речовини в черепі залишається на низькому рівні. Вони прагнуть прорвати завісу невідомості і розгадати цю таємницю. Йдучи до своєї мети у фільмі Злочинець 2016 року, вони йдуть на різні ризиковані дії.

Всі лабораторні досліди над тваринами не привели їх до розгадки цієї таємниці. Тоді було прийнято рішення замість тваринного ставити досліди на людині. Але як знайти потрібний екземпляр адже така дія злочинна. І рішення було знайдено. Використовувати у вигляді під досвідченого матеріалу одного небезпечного бандита на рахунку якого не одне вбивство. Засудженому до смерті бандиту втрачати було нічого, і він добровільно погодився. Було прийнято рішення ввести йому в мозок інформацію убитого працівника спецслужб. До чого це призведе? Можливо керуватиме свідомість агента, а можливо вбивця заволодіє його знаннями.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Злочинець 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*