» » Шибайголови / Ренегати 2017
Шибайголови / Ренегати 2017
CAMRip
Рік:
2017 рік
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Стівен Куейл
В ролях:
Діармед Мерта, Клеменс Шик, Дж.К. Сіммонс, Чарлі Бьюлі, Димитрій Леонідас, Салліван Степлтон, Юен Бремнер, Карім Шериф, Сільвія Хукс
Формат:
mp4, 3gp

Шибайголови / Ренегати 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Шибайголови / Ренегати 2017 українською мовою

Захоплюючий пригодницький бойовик з елементами трилера розповідає історію про авантюризм, військової честі, присяги, дружбу і зраду. У центрі напружених подій виявляється група спецпризначення Військово-Морських Сил під назвою «Морські котики». Ці суперпрофесіонали пройшли чимало битв і випробувань, за спиною у кожного величезна кількість блискуче виконаних місій. Бійці звикли працювати в команді і покладатися один на одного, знаючи, що в будь-якій ситуації на допомогу прийдуть вірні товариші, яким завжди можна довірити своє життя.

На цей раз хлопцям знову випало серйозне і дуже непросте завдання. «Котик» потрібно виконати чергову місію в Боснії, яка була зруйнована страшною війною. В ході виконання поставленого завдання бійці наштовхуються на незліченні багатства в одному з озер. Підводне скарб зберігає безліч таємниць і секретів і, звичайно ж, так і манить до себе. Нашим героям належить з'ясувати, звідки воно тут узялося, кому належало і головне - що ж з усім цим робити. Раптово звалився скарб ставить перед чоловіками безліч питань, на які терміново потрібно знайти відповідь. Події починають приймати абсолютно несподіваний оборот. Чим же закінчиться вся ця небезпечна історія?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Шибайголови / Ренегати 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Ренегаты

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*