» » Країна ненависті 2017
Країна ненависті 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Ентоні Хорнус
В ролях:
Лана Вуд, Террі Джерніган, Ентоні Хорнус, Роджер Келлард, Карл Уейент, DJ Перрі, Теренс Нокс, Дін Уест, Девід Гріз, Таймур Газі
Формат:
mp4, 3gp

Країна ненависті 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Країна ненависті 2017 українською мовою

Міжрасові конфлікти визнані канули в лету. Проте, і в наші дні від рук расистів гинуть ні в чому не винні люди. Проблема не зникла, просто про неї воліють не говорити вголос або просто - замовчувати. Фільм висвітлює реально існуючий рух расистів в Мічигані. Склад Ку-клукс-клану не обмежувався лише представниками білої раси. Вважаючи свою місію глобальної, рух расистів прагнуло очистити землю від «кольорових» людей. А почалося все з масової імміграції темношкірих в Сполучені Штати. Ці люди виявилися більш працездатними і продуктивними, ніж самі жителі Америки. Місцеве населення не бажало миритися з приїжджими трударями. Ку-клукс-клановци безжально розправлялися з усіма зустрічними на їх дорозі «кольоровими» людьми. При цьому, аморальні расисти не отримували належного покарання за свої злочини.

І ось, в спокійному провінційному містечку, знову трапляється вбивство. Жертвою злочинців стає темношкіра дівчина. Детектив поліції Лінн Кендалл береться за розслідування. Сліди приводять його до Ку-клукс-клану - вкрай жорстокому і нещадному руху расистів. Чи вдасться детектив закликати винних до відповідальності?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Країна ненависті 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*