Життя зовні 2017
Рік:
2017 рік
Режисер:
Мартін Дж. Томас
В ролях:
Марі Луїз Сміт, Ерік Мартінес, Сільвіо Шимач, Марк Сміт, Фред Вільямсон, Роб Шнайдер, Уіл Джонсон, Вінні Джонс, Сенем Теміз, Соніта Генрі
Формат:
mp4, 3gp

Життя зовні 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Життя зовні 2017 українською мовою

Досить часто трапляється так, що людина зіткнувшись зі злочинцями не може отримати захист закону, коли недостатньо доказів, щоб довести скоєний злочин і тоді залишається єдина можливість покарати злочинця - самому взятися за відплата. Саме в таку ситуацію потрапляє головний герой цього фільму. Чоловік потрапляє в неприємну ситуацію і виявляється, що ніхто не в силах йому допомогти - поліцейським не вистачає доказів, друзі нічого не можуть зробити, навіть його впливові знайомі безсилі і тоді він вирішує сам розібратися зі злочинцями, єдиним способом, взявшись за зброю.

Правда він поки не розуміє, чим це може для нього обернутися, для нього зараз найголовніше захистити свою сім'ю. Але ж якщо ти береш в руки зброю, то повинен бути готовий до того, що твої противники зроблять те ж саме і тоді не минути справжньої бійні з морем крові і жертвами, а токое ніколи не може закінчиться добре. Але з іншого боку справжній чоловік повинен захищати свою сім'ю чого б це йому не коштувало, якщо більше нікому це зробити.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Життя зовні 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*