» » Людина мураха 2015
Людина мураха 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:57
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Пейтон Рід
В ролях:
Майкл Пенья, Еванджелін Ліллі, Давид Дастмалчян, Майкл Дуглас, Еббі Райдер Фортсон, Корі Столл, Пол Радд, Джуді Грір, Боббі Каннавале, Ті-Ай

Людина мураха 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Людина мураха 2015 українською мовою

Колишньому злочинцеві належить врятувати світ від неминучої загрози. Для цієї місії його вибрав супергерой минулого, а за сумісництвом доктор-винахідник. Скотт Ленг відсидів термін за грабіж, і йому важко повірити, що колишній Людина-Мураха хоче перекласти на нього свою ношу. Колишні експерименти біотехнолога проходили не зовсім вдало, але в цей раз його інтуїція віщує успіх, прорив нового відкриття. Завдання героя - запобігти розкриттю їх загальної таємниці і усунути небезпеку в особі відомого мільйонера, який є давнім противником доктора. Жовтий жакет - ось хто ховається за образом процвітаючого бізнесмена.

Скотт повинен приміряти нову силу і здійснити пограбування в ім'я світлого майбутнього всього людства. Винахідник впевнений, що це йому під силу і одягає його в невипробуваний костюм, який перетворює людину на супер-героя неймовірно маленького розміру. Ніхто не повинен дізнатися їх секрет, інакше, якщо костюм потрапить в руки лиходіїв, світ опиниться в ще більшій небезпеці. Якщо доктору за допомогою старого костюма вдавалося говорити з комахами і керувати ними, то новоспеченому Людині-Мурасі буде під силу набагато більше. Чи зможе супер-герой розміром з муравля усунути все зло, яке існує в світі, або ж це тільки помисли божевільного вченого?

Кіно Людина мураха 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Людина мураха 2015
Людина мураха 2015
Людина мураха 2015
Людина мураха 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*