» » Люди Ікс: Апокаліпсис 2016
Люди Ікс: Апокаліпсис 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
143 хв. / 02:23
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Браян Сінгер
В ролях:
Роуз Бірн, Ніколас Холт, Тай Шерідан, Еван Пітерс, Джеймс МакЕвой, Софі Тернер, Дженніфер Лоуренс, Майкл Фассбендер, Оскар Айзек, Олівія Манн
Формат:
mp4, 3gp

Люди Ікс: Апокаліпсис 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Люди Ікс: Апокаліпсис 2016 українською мовою

Мутанти, що живуть серед людей, вважаються ізгоями. Одні з них приєднуються до Еріка Леншера, відомого як Магнето, який розчарувався в людях і вважає мутантів наступним етапом еволюції. А інші знаходять притулок в школі для обдарованих, якою керує один з найсильніших мутантів Чарльз Ксав'єр. Цей герой фільму «Люди Ікс: Апокаліпсис» переконаний, що подальше існування мутантів можливо тільки у співпраці з людьми. Між двома протиборчими таборами мутантів вже не раз відбувалися всілякі сутички. Але на цей раз ситуація виявилася небезпечною для всіх мутантів і для всього людства одночасно.

Після довгих століть сну в світ знову повернувся найперший і наймогутніший мутант, якого тисячоліття тому люди поклонялися наче бог. Він завжди вибирав собі трьох помічників з найобдарованіших і найсильніших мутантів. Не дарма в Біблії говориться про чотирьох вершників Апокаліпсису, адже саме так звуть найдавнішого мутанта. Прокинувшись від сну і дізнавшись про те, що відбувається в світі, Апокаліпсис приходить до висновку, що такий стан речей його не влаштовує. Він вирішує повністю змінити пристрій всього світу, як уже не раз робив раніше. В черговий раз він закликає до себе найсильніших мутантів, і одним з чотирьох помічників Апокаліпсису стає Магнето, який до цього часу встиг розчаруватися не тільки в людях, але і в мутантів. Чарльз Ксав'єр разом з Рейвен, що повернулася до нього, і іншими соратниками розуміє, що Апокаліпсиса потрібно зупинити. А для цього необхідно зібрати команду таких мутантів, які володіють досить сильними і смертоносними здібностями. Саме від них буде залежати доля всього людства.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Люди Ікс: Апокаліпсис 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Люди Икс: Апокалипсис

Люди Ікс: Апокаліпсис 2016
Люди Ікс: Апокаліпсис 2016
Люди Ікс: Апокаліпсис 2016
Люди Ікс: Апокаліпсис 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*