» » Люди Ікс: Остання битва 2006
Люди Ікс: Остання битва 2006
Рік:
2006 рік
Країна:
Час:
01:40
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Бретт Ретнер
В ролях:
Аарон Стенфорд, Еллен Пейдж, Фамке Янссен, Шон Ешмор, Келсі Греммер, Холлі Беррі, Бен Фостер, Іен Маккеллен, Патрік Стюарт, Хью Джекман

Люди Ікс: Остання битва 2006 дивитися онлайн

Опис фільму Люди Ікс: Остання битва 2006 українською мовою

Джин Грей виявилася одним з найдавніших мутантів. Ще в юні роки в ній чітко проявився дар телекінезу, який дозволяє їй легко піднімати навіть багатотонні предмети. Але, на жаль, в одній з кровопролитних битв між людьми Ікс і їх ворогами дівчина загинула. Її чоловік Циклоп дуже болісно переживав це і поступово посварився зі своїми соратниками. Приїхавши на місце загибелі коханої, він впадає в лють і стріляє з очей безпосередньо в озеро. Відбувається диво: знову з'являється Джин, але вона вже стала Темним Феніксом. Вона цілує Циклопа, проте її поцілунок виявляється смертельним для нього.

Відомий політик Хенк Маккой намагається лобіювати інтереси мутантів. Він також керує затриманням Містик - учасниці команди лиходія Магнето, який мріє встановити владу мутантів над цивілізацією. Його ж спільниця просто намагалася потрапити в будівлю сенату. Одночасно Хенк дізнається про існування хлопчика, здатного блокувати мутаційні клітини. Без нього створити ліки для зцілення від мутації неможливо. І саме цю дитину хочуть знищити люди Магнето. Що б не робили люди Ікс - остання битва між ними і мутантами-відступниками неминуча. Останнім вдається захопити Джин Грей, сила якої після воскресіння зросла багаторазово. Тепер майбутнє світу перебуває під великим питанням.

Кіно Люди Ікс: Остання битва 2006 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Люди Ікс: Остання битва 2006
Люди Ікс: Остання битва 2006
Люди Ікс: Остання битва 2006
Люди Ікс: Остання битва 2006
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*