» » Пацієнт Зеро 2017
Пацієнт Зеро 2017
Рік:
2017 рік
Режисер:
Штефан Руцовіцкі
В ролях:
Клайв Стенд, Піппа Беннетт-Уорнер, Джон Бредлі, Агнесс Дейн, Стенлі Туччі, Фредерік Шмідт, Метт Сміт, Наталі Дормер, Хорхе Леон Мартінес, Джеймс Норткот
Формат:
mp4, 3gp

Пацієнт Зеро 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Пацієнт Зеро 2017 українською мовою

Апокаліптичний «фільм Пацієнт Зеро 2017», дивитися онлайн, коли в наш світ знову прийшла інфекція, яка вбиває все живе і перетворює людей в агресивних монстрів. Як вірус потрапив на Землю, як він проник в людство, можливо, це залишиться загадкою, проте завжди все починається з однієї людини - нульового. Так звуть першого зараженого вчені, він стартує епідемію в світ найчастіше замовчуючи про хвороби і вільно переносячи заразу. Так вибухнув хаос, хворі мутанти невідомої болячкою, шукають нових і нових жертв, світ з кожною хвилиною охоплює паніка, хворі ж зазнають змін в мисленні і невиразно розмовляють, вірніше, це схоже на незнайомий іноземну мову і лише небагато чим вдається зрозуміти сенс.

Головний герой доктор Морган, є одним з тих небагатьох, яким вдалося, поки що, уникнути нападу хворих, він розуміє, що вони говорять і навіть, може розмовляти з ними. Але у Моргана на жаль заразилася дружина і поки та замкнені в надійному місці, він намагається знайти вихід із ситуації. Незабаром до нього доходить інформація про те, що пацієнт Зеро живий, тоді доктора відвідує божевільна ідея знайти першу людину, що приніс в світ пандемію і досліджуючи його кров, можливо, створити сироватку від жахливої ​​і жорстокої хвороби. Але відправитися на пошуки невідомого нерозумно одному, в будь-який момент, необачне рішення може коштувати життя і на допомогу приходять Джина Роуз з ЦКЗ і серйозний хлопець, полковник Нокс. Сміливці-рятувальники рушать в складний шлях і тільки завдяки успішному розвитку подій, люди зможуть знову знайти людську подобу.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Пацієнт Зеро 2017 українською

  • Трейлер
Пацієнт Зеро 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*