» » Воскресіння 2016
Воскресіння 2016
Рік:
Країна:
Час:
01:47
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Кевін Рейнольдс
В ролях:
Антоніо Хіль-Мартінес, Кліфф Кертіс, Марк Кіллін, Том Фелтон, Джозеф Файнс, Стюарт Скудамор, Стефен Хейген, Марія Ботто, Пітер Ферт, Міш Бойко

Воскресіння 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Воскресіння 2016 українською мовою

Дії фільму розгортаються протягом сорока днів з моменту воскресіння Ісуса Христа. Стурбовані словами Христа про те, що він воскресне на третій день після своєї смерті, первосвященики опечатують гробницю і приставляють до неї варту, щоб учні не змогли викрасти тіло Месії, завершивши тим самим пророцтво. Незважаючи на всі їхні хитрощі, вранці третього дня, кам'яна плита, що служила дверима в гробницю, відчинилися і, на їх превеликий жах, виявилося, що тіло Ісуса зникло.

Не вірячи, що трапилося, прокуратор Іудеї Понтій Пілат викликає до себе вірного військового трибуна Клавіуса і доручає йому розкрити таємницю про те, що насправді сталося з Ісусом, щоб розвіяти чутки про воскресіння Месії і запобігти назріваюче повстання в Єрусалимі. Зібравши солдат, Клавіус разом зі своїм помічником Луціусом відправляється в бунтівне місто, щоб відшукати вкрадене тіло і остаточно розвіяти пророцтво. Але те, з чим він стикається в процесі пошуків, зароджує в душі незворушного солдата величезні сумніви в правильності своїх дій.

Воскресіння Христа 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Воскресіння 2016
Воскресіння 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*