Хітмен 2007
Рік:
2007 рік
Країна:
Час:
01:29
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ксав'є Жансена
В ролях:
Генрі Йен Кьюсік, Ульріх Томсен, Ерік Ебоні, Джо Шерідан, Крістіан Еріксон, Роберт Неппер, Тімоті Оліфант, Ольга Куриленко, Дюгрей Скотт, Міхаель Оффей

Хітмен 2007 дивитися онлайн

Опис фільму Хітмен 2007 українською мовою

У головного героя немає імені. Все що, йому відомо - як вбивати людей швидко і без зайвих труднощів. А вся інформація про нього - Хітмен 47 - може вміститися на клаптику паперу. Це його єдине ім'я, що складається з клички в конторі кілерів і останніх цифр штрих коду, який витатуював у нього на потилиці. За його плечима десятки виконаних завдань, але останнім стає найнебезпечнішим. Крім усього іншого, ситуацію ускладнює той факт, що хтось його «здав» і тепер за хлопцем полюють співробітники Інтерполу, поліцейські і члени армії людини, яку він повинен був убити.

Герой намагається сховатися від мисливців, перебираючись з однієї європейської країни в іншу. І якби він був один, то зумів би сховатися без зайвих зусиль, але у Хітмена з'явилася супутниця - дівчина, врятована ним від російського військового. Він хотів її прогнати, але зрозумів, що не може, так як закохався в красуню ... А це почуття виявилося герою незнайомим, тому «сорок сьомий» вирішив не розлучатися зі супутницею до того часу, поки не розбереться з переслідувачами.

Кіно Хітмен 2007 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Хітмен 2007
Хітмен 2007
Хітмен 2007
Хітмен 2007
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*