Хітмен 2007
Рік:
2007 рік
Країна:
Час:
01:29
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ксав'є Жансена
В ролях:
Генрі Йен Кьюсік, Ульріх Томсен, Ерік Ебоні, Джо Шерідан, Крістіан Еріксон, Роберт Неппер, Тімоті Оліфант, Ольга Куриленко, Дюгрей Скотт, Міхаель Оффей
Формат:
mp4, 3gp

Хітмен 2007 дивитися онлайн

Опис фільму Хітмен 2007 українською мовою

У головного героя немає імені. Все що, йому відомо - як вбивати людей швидко і без зайвих труднощів. А вся інформація про нього - Хітмен 47 - може вміститися на клаптику паперу. Це його єдине ім'я, що складається з клички в конторі кілерів і останніх цифр штрих коду, який витатуював у нього на потилиці. За його плечима десятки виконаних завдань, але останнім стає найнебезпечнішим. Крім усього іншого, ситуацію ускладнює той факт, що хтось його «здав» і тепер за хлопцем полюють співробітники Інтерполу, поліцейські і члени армії людини, яку він повинен був убити.

Герой намагається сховатися від мисливців, перебираючись з однієї європейської країни в іншу. І якби він був один, то зумів би сховатися без зайвих зусиль, але у Хітмена з'явилася супутниця - дівчина, врятована ним від російського військового. Він хотів її прогнати, але зрозумів, що не може, так як закохався в красуню ... А це почуття виявилося герою незнайомим, тому «сорок сьомий» вирішив не розлучатися зі супутницею до того часу, поки не розбереться з переслідувачами.

Кіно Хітмен 2007 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Хітмен 2007
Хітмен 2007
Хітмен 2007
Хітмен 2007
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*