Перевізник 2002
HDRip
Рік:
2002 рік
Країна:
Час:
01:32
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Луї Летерье, Корі Юень
В ролях:
Маттье Альбертіні, Франсуа Берлеан, Метт Шульце, Даг Ренд, Дідьє вересня Мелен, Тоні Десканвелль, Рік Янг, Лорен Деспонд, Джейсон Стейтем, Шу Ци

Перевізник 2002 дивитися онлайн

Опис фільму Перевізник 2002 українською мовою

Головний герой кримінального трилера «Перевізник» - колишній спецназівець на ім'я Френк Мартін. Він веде тихий і спокійний спосіб життя на узбережжі Франції, і заробляє собі на життя тим, що виробляє різного роду перевезення. Він справжній професіонал своєї справи, дотримується своїх неписаних правил, і тому його послуги користуються великою популярністю.

Одного разу черговою справою Френка стало перевезення вантажу для якогось американця, який назвався «Уолл-стріт». По дорозі трапляється неприємний інцидент, і на машині героя пробивається колесо. Коли він зупиняється щоб усунути поломку, то помічає що його вантаж ворушитися. Френк порушує одне зі своїх правил і заглядає в сумку з вантажем. Яке ж було його здивування, коли виявилося, що там перебуває зв'язана жінка. Відразу ж після цього Френка намагаються вбити, і йому не залишається нічого іншого, як вступити в протистояння з найнявшими його людьми.

Кіно Перевізник 2002 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Перевізник 2002
Перевізник 2002
Перевізник 2002
Перевізник 2002
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*