Агенти АНКЛ 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Час:
01:56
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Гай Річі
В ролях:
Армі Хаммер, Алісія Вікандер, Сильвестр Грот, Х'ю Грант, Генрі Кавілл, Лука Кальваньї, Крістіан Беркель, Джаред Харріс, Елізабет Дебікі, Міша Кузнєцов
Формат:
mp4, 3gp

Агенти АНКЛ 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Агенти АНКЛ 2015 українською мовою

Агенти конкуруючих спецслужб UNCLE і THRUSH - Наполеон Соло, Ілля Курякін - досвідчені професіонали-шпигуни. Зустрічаючись неодноразово, при виконанні завдань, скрізь намагаються довести, хто краще, захищаючи цим, як вони думають, честь свого агенства та своєї країни. Тут часто видно серйозне протистояння, а іноді, просто дитячість.

Над світом нависає небезпечна загроза - новітній вид ядерної зброї, над синтезом якого працюють засекречені служби Німеччини, представляє серйозну загрозу для всього населення. З метою його усунення, необхідно проникнути в понад засекречені німецькі лабораторії. Для знешкодження нового ворога, ЦРУ і КДБ роблять, здається, неможливий крок: об'єднують досвід і професіоналізм російських і американських служб, для здійснення спільної ризикової операції. З боку UNCLE і THRUSH вибір припав на Курякіна і Соло. Агентам, які частенько намагалися знищити один одного, доведеться стати напарниками, діяти однією командою. Чи вистачить у хлопців розсудливості, щоб хоч на час відставити особисті амбіції на задній план і працювати злагоджено, стати стіною один за іншого, заради миру для всіх? Ціна успіху операції надзвичайно велика.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Агенти АНКЛ 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Агенты А.Н.К.Л.

Загрузка...
Агенти АНКЛ 2015
Агенти АНКЛ 2015
Агенти АНКЛ 2015
Агенти АНКЛ 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
seamendk
Відвідувачі
Норм фильм,советую всем посомотерть

Дивитися фільм Агенти АНКЛ 2015 українською онлайн безкоштовно на телефоні і планшеті
27 червня 2017 04:03
1