Агенти АНКЛ 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Час:
01:56
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Гай Річі
В ролях:
Армі Хаммер, Алісія Вікандер, Сильвестр Грот, Х'ю Грант, Генрі Кавілл, Лука Кальваньї, Крістіан Беркель, Джаред Харріс, Елізабет Дебікі, Міша Кузнєцов
Формат:
mp4, 3gp

Агенти АНКЛ 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Агенти АНКЛ 2015 українською мовою

Агенти конкуруючих спецслужб UNCLE і THRUSH - Наполеон Соло, Ілля Курякін - досвідчені професіонали-шпигуни. Зустрічаючись неодноразово, при виконанні завдань, скрізь намагаються довести, хто краще, захищаючи цим, як вони думають, честь свого агенства та своєї країни. Тут часто видно серйозне протистояння, а іноді, просто дитячість.

Над світом нависає небезпечна загроза - новітній вид ядерної зброї, над синтезом якого працюють засекречені служби Німеччини, представляє серйозну загрозу для всього населення. З метою його усунення, необхідно проникнути в понад засекречені німецькі лабораторії. Для знешкодження нового ворога, ЦРУ і КДБ роблять, здається, неможливий крок: об'єднують досвід і професіоналізм російських і американських служб, для здійснення спільної ризикової операції. З боку UNCLE і THRUSH вибір припав на Курякіна і Соло. Агентам, які частенько намагалися знищити один одного, доведеться стати напарниками, діяти однією командою. Чи вистачить у хлопців розсудливості, щоб хоч на час відставити особисті амбіції на задній план і працювати злагоджено, стати стіною один за іншого, заради миру для всіх? Ціна успіху операції надзвичайно велика.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Агенти АНКЛ 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Агенти АНКЛ 2015
Агенти АНКЛ 2015
Агенти АНКЛ 2015
Агенти АНКЛ 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
seamendk
Відвідувачі
Норм фильм,советую всем посомотерть

Дивитися фільм Агенти АНКЛ 2015 українською онлайн безкоштовно на телефоні і планшеті
27 червня 2017 04:03
1