» » Скандинавський форсаж 2014
Скандинавський форсаж 2014
HDRip
Рік:
Країна:
Норвегія
Час:
01:33
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Халлвард Брагін
В ролях:
Хенрік Местад, Свен Нордін, Андерс Баасмо Крістіансен, Камілла Фрей, Отто Есперсен, Марсело Галван, Оскар Шандвен Лундеволд, Ларс Аренц-Хансен, Тронд Хальбах

Скандинавський форсаж 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Скандинавський форсаж 2014 українською мовою

Головний герой фільму "Педаль до упору" (Borning) Рой - самий звичайний автомеханік, який, природно, обожнює гонки, велику швидкість і кращі спортивні автомобілі з усього світу. До того ж, його єдина дочка ледь не народилася в машині під час чергових гонок. Але через деякий час Рой залишився зовсім один, без сім'ї, так як підготовка машини займала у нього абсолютно весь час, не залишаючи вільної хвилини для дружини і маленької дочки.

І ось, коли на носі знову дуже серйозні змагання, вже колишня дружина привозить до Роя його 14-річну дочку-підлітка, так як вона не бачила батька протягом довгих трьох років. Дівчинка потребує уваги з боку Роя, тому йому доводиться на якийсь час забути про майбутніх перегонах. Але, на жаль, саме це і призводить його до програшу в цьому заїзді. Однак вічний чемпіон так просто не здається, тому, щоб відновити свою репутацію переможця, приймає ризиковане рішення про участь в масштабному авторалі під назвою «Північний мис», що проходить через всю країну. І тільки той, хто швидше за всіх інших з Осло доїде на крайній північній точки Норвегії, по праву отримає найбільше звання кращого гонщика всіх часів.

Кіно Скандинавський форсаж 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Скандинавський форсаж 2014
Скандинавський форсаж 2014
Скандинавський форсаж 2014
Скандинавський форсаж 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*