» » Американський вбивця 2017
Американський вбивця 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Майкл Куеста
В ролях:
Ділан О'Брайен, Скотт Едкінс, Тейлор Кітч, Майкл Кітон, Санаа Летен, Девід Суше, Шива Негара, Каміль Лемежевскій, Göksun Çam, Навід Негабан
Формат:
mp4, 3gp

Американський вбивця 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Американський вбивця 2017 українською мовою

У центрі захоплюючих подій опиняється головний герой по імені Мітч Рэпп. Спокійна з вигляду молодий хлопчина пройшов через багато чого. Доля звалила на плечі нашого героя безліч важких випробувань, які далеко не кожен здатний винести. Коли йому було лише чотирнадцять, його улюблені батьки загинули в жахливій автокатастрофі, і у бідолахи нікого не залишилося. Переживши важку втрату сім'ї, через деякий час Мітч познайомився з дівчиною, і його життя знову наповнилася змістом. Але і у нього відняли.

Одного разу під час відпочинку на пляжі невідомі відкрили вогонь по невинним людям. Негідники вбили улюблену у Мітча на очах, жорстоко вирвавши з життя ще одного рідної людини. Тепер, здається, наш герой просто здався. Однак це далеко не так, десь в глибині душі хлопець відчуває бажання жорстоко помститися вбивцям. Він починає тренуватися, прийнявши тверде рішення присвятити все своє життя боротьбі з терористами. Опинившись під крилом у досвідченого тренера, Рэпп навчається мистецтву вбивати, щоб у подальшому стати професійним убивцею, працюючим на таємну спецслужбу. Боротися з терористами, безжально знищуючи їх – відтепер єдине, чим він живе.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Американський вбивця 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Американський вбивця 2017

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*