» » Пікселі 2015
Пікселі 2015
Рік:
Країна:
США, Китай, Канада
Час:
01:46
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Кріс Коламбус
В ролях:
Джейн Краковски, Кевін Джеймс, Мішель Монахен, Шон Бін, Адам Сендлер, Меттью Лінтц, Джош Гад, Ден Ейкройд, Брайан Кокс, Пітер Дінклейдж

Пікселі 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Пікселі 2015 українською мовою

Напевно всі задавалися питанням, що буде якщо герої який-небудь гри оживуть, наприклад усіма відомий Pacman або Donkey Kong. Ви подумайте таке може тільки присниться, але в цьому фільмі все стане реальністю. Намагаючись встановити зв'язок з прибульцями люди посилали в далекий космос атрибути земного життя, тобто пластинки, їжу і в кінці кінців відео гри. На їх послання довгий час не було ніяких відповідей. Минуло багато років все вже і забули про ракетоносців надісланому з благою звісткою. Але за іронією долі послання знайшло свого не самого дружелюбного адресата. Люди і подумати не могли що інопланетяни сприймуть відеоігри як агресію з боку землян і нападуть на них в образі героїв з комп'ютерних ігор минулих років.

Спробувавши відбити атаку за допомогою армії, президент розуміє що тут потрібно включити фантазію і діяти по іншому. Для цього він закликав на допомогу свого друга дитинства Сема Бренера, який був асом в ігрових автоматах і знав усі тонкощі проходження ретро-ігор. Щоб відбити натиск ворога Сем зібрав усіх своїх кращих друзів, які теж провели чимало часу за іграми. Спочатку все здавалося жартом і ностальгія накривала головних героїв. Але зрозумівши що прибульці не жартують Сем і його друзі взялися серйозно за справу. Згадавши старі добрі часи вони як в юності занурилися в гру з чітким наміром виграти.

Кіно Пікселі 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Пікселі 2015
Пікселі 2015
Пікселі 2015
Пікселі 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*