Пікселі 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
США, Китай, Канада
Час:
01:46
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Кріс Коламбус
В ролях:
Джейн Краковски, Кевін Джеймс, Мішель Монахен, Шон Бін, Адам Сендлер, Меттью Лінтц, Джош Гад, Ден Ейкройд, Брайан Кокс, Пітер Дінклейдж
Формат:
mp4, 3gp

Пікселі 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Пікселі 2015 українською мовою

Напевно всі задавалися питанням, що буде якщо герої який-небудь гри оживуть, наприклад усіма відомий Pacman або Donkey Kong. Ви подумайте таке може тільки присниться, але в цьому фільмі все стане реальністю. Намагаючись встановити зв'язок з прибульцями люди посилали в далекий космос атрибути земного життя, тобто пластинки, їжу і в кінці кінців відео гри. На їх послання довгий час не було ніяких відповідей. Минуло багато років все вже і забули про ракетоносців надісланому з благою звісткою. Але за іронією долі послання знайшло свого не самого дружелюбного адресата. Люди і подумати не могли що інопланетяни сприймуть відеоігри як агресію з боку землян і нападуть на них в образі героїв з комп'ютерних ігор минулих років.

Спробувавши відбити атаку за допомогою армії, президент розуміє що тут потрібно включити фантазію і діяти по іншому. Для цього він закликав на допомогу свого друга дитинства Сема Бренера, який був асом в ігрових автоматах і знав усі тонкощі проходження ретро-ігор. Щоб відбити натиск ворога Сем зібрав усіх своїх кращих друзів, які теж провели чимало часу за іграми. Спочатку все здавалося жартом і ностальгія накривала головних героїв. Але зрозумівши що прибульці не жартують Сем і його друзі взялися серйозно за справу. Згадавши старі добрі часи вони як в юності занурилися в гру з чітким наміром виграти.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Пікселі 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Пікселі 2015
Пікселі 2015
Пікселі 2015
Пікселі 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*