» » Час скажених псів 2017
Час скажених псів 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
США, Іспанія, Німеччина
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Джонатан Мостоу
В ролях:
Аллен Ліч, Катя Бокор, Одея Раш, Сем Каллінгворт, Сем Уортінгтон, Мартін Компстон, Sameera Rock, Емі Ландекер, Дін Джаггер III, Вероніка Ечегі
Формат:
mp4, 3gp

Час скажених псів 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Час скажених псів 2017 українською мовою

Фільм англійського режисера жваво нагадає російському глядачеві не тільки трагічну історію Шекспіра, але і повість письменника 19 століття Миколи Лєскова, оперу Дмитра Шостаковича і балет у постановці Володимира Васильєва. По суті, це екранізація вище названого твору російського класика.

Дія перенесена в Англію Вікторіанської епохи. Молоденька бесприданница Кетрін з невеликого селища відійшла як би у власність до землевласнику разом з проданим йому ділянкою землі. Наречена покірно вручає свою долю чоловіка вдвічі старшого за себе, сподіваючись, що її наївність і чистота знайдуть відгук у його душі. Але в першу ж шлюбну ніч вона жорстоко зневажена і ображена байдужістю нареченого чоловіка. Далі потечуть тужливі, поодинокі дні на увазі грізного свекра. Несподівана зустріч в полях з робочим ферми чоловіка кардинально все змінила. Любов і пристрасть оволоділа гарячими серцями. Вдаючись своїм утіх, вони не помічали нічого навколо, але старий батько готовий все розповісти обманутому синові. Молода жінка, скуштували справжню прихильність, не жахається тепер нічого і нікого. На очах домашніх з лагідної і милої дівчини вона перетворюється на справжню Леді Макбет з шекспірівської трагедії. Вона твердо знає, чого хоче, і ніщо вже її не зупинить на цьому шляху.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Час скажених псів 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Время псов

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*