» » Черепашки ніндзя 2014
Черепашки ніндзя 2014
Рік:
Країна:
Час:
01:41
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джонатан Лібесман
В ролях:
Меган Фокс, Вільям Фіхтнер, Джеремі Ховард, Тоні Шелуб, Уілл Арнетт, Денні Вудберн, Алан Річсон, Піт Пложек, Ноель Фішер, Джонні Ноксвіл

Черепашки ніндзя 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Черепашки ніндзя 2014 українською мовою

Мутанти чомусь завжди сприймаються як істоти злобні і дуже небезпечні. Але в кінофільмі Черепашки ніндзя дивитися онлайн глядачам пропонується зовсім іншу історію, де мутанти навпаки, захищають слабке людство від могутніх ворогів. А починається все з невеликої дорожньої аварії, результатом якої стають розлиті радіоактивні відходи. Відходи ці потрапили в каналізацію, де викликали трансформацію однієї людини і четвірки черепашок. Людина стала щуром - величезним, який вміє розмовляти і дуже мудрим. А через чотири роки черепашки, тоді ще не ніндзя, стають його вихованцями.

Ця подія виявляється дуже своєчасною, оскільки земний світ якраз збираються атакувати прибульці з паралельного всесвіту, яких веде могутній воїн Шредер. Земна армія безсила проти його мутантів, а ось черепашки-ніндзя, схоже, зуміють дати йому гідну відсіч! Невдовзі у зелених захисників міста з'являється подруга-помічниця - місцева журналістка Ейпріл О'Ніл. Вона всіляко допомагає своїм новим друзям і скоро Шредер зрозуміє, що його агресивна затія була великою помилкою тому, що черепашки-ніндзя не дозволять йому заподіяти зло простим мирним людям їх рідного міста! Але здаватися Шредер не звик, а значить буде грандіозне і дуже небезпечне протистояння!

Кіно Черепашки ніндзя 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Черепашки ніндзя 2014
Черепашки ніндзя 2014
Черепашки ніндзя 2014
Черепашки ніндзя 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*