Овердрайв 2017
TSRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Антоніо Негрет
В ролях:
Скотт Іствуд, Ана де Армас, Freddie Thorp, Фабіан Волфром, Kaaris, Гайя Вайс, Мусса Мааськрі, Філіп Орель, Симон Абкарян, Клеменс Шик
Формат:
mp4, 3gp

Овердрайв 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Овердрайв 2017 українською мовою

Два брата з невеликого французького містечка з дитинства захоплюються машинами. У міру дорослішання їх захоплення переростає в справжню пристрасть, і хлопці не можуть і дня прожити без автомобілів. З віком брати стають відомими автовикрадачами, які здатні викрасти абсолютно будь-яку машину, тим самим не тільки отримуючи задоволення, а й заробляючи цікаві бонуси у вигляді немаленьких гонорарів за роботу.

Вважаючи себе майстрами екстра-класу, хлопці переймаються власною безкарністю і помітно розслабляються, що в один момент грає з ними злий жарт. Адже наступний замовлення вони отримують на автомобіль кримінального авторитета, який не збирається прощати їм зухвалість і в разі помилки останніх не забуде приблизно покарати зухвальців, зазіхнули на його скарб.

Братам доводиться непросто, адже тепер на них оголошено полювання, участь в якій беруть не тільки прихвосні бандита, а й місцеві поліцейські. Тепер не можна довіряти нікому, бо кожен може виявитися донощиком. Шляхів відходу ставати все менше, а тут ще несподівано в їх компанію вливається дівчина, яка виявилася однією з наближених мафіозі. Раптово виникла симпатія між молодими людьми тільки погіршує ситуацію. Чи зможуть відчайдушні брати-викрадачі вибратися з закрутив сутички і залишитися при цьому в живих?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Овердрайв 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Овердрайв

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*