» » Факап, або Гірше не буває 2014
Факап, або Гірше не буває 2014
Рік:
Країна:
Час:
01:50
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Петер Торварт
В ролях:
Бен Рюдінгер, Тобіас Нид, Жасмин Герат, Моріц Бляйбтрой, Неля Кіпер, Максвелл Ріхтер, Аксель Штайн, Касем Ходжа, Анна Марія Мюе, Бекім Гури

Факап, або Гірше не буває 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Факап, або Гірше не буває 2014 українською мовою

Головний герой гостросюжетного фільму "Не мій день" (Nicht mein Tag) Тілль Райнер живе в невеликому провінційному містечку і, на перший погляд, справляє враження цілком задоволеного своїм життям людини. Здається у нього все є: улюблена, віддана дружина, чарівна, пустотлива дитина, добротний будинок, престижна машина, не погана посаду в банку. А на ділі, його життя нудне й зів'яне й одноманітна, колись пристрасні і бурхливі стосунки з дружиною поглинула рутина, ну а роботу він тихо ненавидить.

Хіба цього домагався і про це мріяв він. Хочеться драйву, екстриму, щоб кипів адреналін, життя змінювалася як калейдоскоп. Як водиться, наші бажання час від часу здійснюються. Одного разу, в банк, в якому працює Тілль, вривається головоріз з метою пограбування і бере нашого героя в заручники. Ось тут, то і починається все найцікавіше і захоплююче. У цьому фільмі вас чекають пригоди, кримінальні розборки, погоні, тонкий гумор і багато іншого. Загалом маса позитивних емоцій гарантована. Дивіться з задоволенням, ви не пошкодуєте про витрачений час.

Кіно Факап, або Гірше не буває 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Факап, або Гірше не буває 2014
Факап, або Гірше не буває 2014
Факап, або Гірше не буває 2014
Факап, або Гірше не буває 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*