» » Визволитель 2017
Визволитель 2017
Рік:
2017 рік
Жанр:
Час:
102 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ben Lettieri
В ролях:
Ben Lettieri , Keith Chanter , Деніел Джордан , Jessica Bayly , Мартін Ван , Bethan Coundley , Richard Ellegard , Daniel Cobb , Marc Alan Tobit , Emily Wyatt
Формат:
mp4, 3gp

Визволитель 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Визволитель 2017 українською мовою

Кінострічка оповідає історію людини по імені Бен Сільвер. Чоловік завжди дотримувався правил і честі в усіх життєвих ситуаціях. Однак настав важкий момент і для нього. У нього виник серйозний конфлікт з місцевим кримінальним авторитетом Міллером, який зробив нашого сталевого героя розмінною монетою в одній зі своїх брудних, злочинних ігор. Але Бен – людина, яка не відступить, не схилить голову перед негідниками. Відтепер він залишається зовсім один у цьому небезпечному світі, тому що на нього відкрито полювання.

Головорізи мафіозі нишпорять по всьому району, вишукуючи людини, який посмів сказати ні їх ватажкові. А, тим часом, новини про те, що хтось посмів відмовити шановному гангстерові, вже розповзаються по окрузі. Наш хлопчик тихенько сидить серед мовчазних стін. Він зосереджений і готується до сутички. Хлопчина прекрасно звертається зі зброєю і вміє постояти на себе. Бандити просто ще не усвідомили до кінця, з ким зв'язалися. Він не буде чіпати жінок, дітей і людей похилого віку, проте з радістю всадить свинець у будь-якого негідника, який зазіхне на його існування. Війна почалася, і бравий чоловік зробить все, щоб справедливість восторжествувала, а погані хлопці, нарешті, понесли заслужене покарання.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Визволитель 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*