» » Тінь Бетмена 1994
Тінь Бетмена 1994
Рік:
1994 рік
Країна:
Час:
92 хв.
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Майк Байндер
В ролях:
Деймон Уайанс , Девід Алан Грір , Робін Гівенс , Крістофер Лоуфорд , Лінн Тігпен , Джон Політо , Нік Корелло , Джейсон Александер , Харріс Піт , Джозеф Вассалло
Формат:
mp4, 3gp

Тінь Бетмена 1994 дивитися онлайн

Опис фільму Тінь Бетмена 1994 українською мовою

Динамічна кінокомедія оповідає про аж ніяк не безтурботні будні братів Уокерів, несподівано перевернули своє життя догори дном. Кевін і Дерріл неймовірно близькі, незважаючи на сильне розходження характерів і переваг. Хлопцям випало досить непросте дитинство. З ранніх років вони не з чуток знають, що таке бідність і голод.

У зовсім юному віці їм довелося дізнатися, що покладатися можна тільки на себе, а гроші і можливості з неба не падають. Їх суворим вихованням займалася не тільки бабуся, але й суворі реалії вулиці. Герої не знали своїх батьків. Їх мати передчасно померла, коли вони були ще зовсім малятками. Про батька вони зовсім нічого не чули. Ймовірно, він ще живий, але про його місцезнаходження ніякої інформації немає. Жили хлопці зі старенькою бабусею, здоров'я якої стало сильно здавати, коли вони наблизилися до порогу свого повноліття. Хлопці родом з похмурого бідного кварталу, сірі непривітні вулиці якого штовхають хлопців все глибше йти у себе, все частіше тікати у світ кінематографа.

Позбавлені вибору місцеві жителі змушені підкорятися неписаним законам і правилам, які їм диктує міська реальність. Тут нікого не дивує величезна кількість дрібних злодюжок і різного роду злочинців. Такі персонажі в цих зубожілих місцях – нормальне явище, уникнути контакту з ними практично неможливо. Братики Кевін і Дерріл добу безперервно переглядають улюблені кінофільми. Світ з блакитних екранів здається їм хоч якоюсь альтернативою, відпочинком від навколишнього їх сумбуру. Улюбленою кінострічкою з їх колекції стала сага про легендарного супергероя – непереможного Бетмена. Він стає їхнім кумиром і рольовою моделлю. Адже цей фантастичний персонаж стоїть на сторожі всіх скривджених і ображених, що вельми актуально в їх огорчающей повсякденності.

Молоді люди марять хоч трохи наблизитися до образу їх ідола. Хлопці мріють про те, що дуже скоро вони будуть мати такий же авторитет у суспільстві і довіру місцевого населення. Вони ніколи не прагнули вписатися в колектив будь-якою ціною, зберігаючи свою індивідуальність і не робити дурниць. Тому їм вдалося вирости не просто сумлінними особистостями, але й справжніми альтруїстами, готові простягнути руку допомоги кожному, хто її потребує.

Кіно Тінь Бетмена 1994 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*