» » Вбивця, який ніколи не вбивав 2011
Вбивця, який ніколи не вбивав 2011
Рік:
2011 рік
Країна:
Тайвань
Час:
100 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Fung-Bok Lee, Джиммі Ван
В ролях:
Кріссі Чау , Джем Хсіао , Ma Nien-Hsien , Юн-юн Чан , Джанель Тсаи , Ерік Цан
Формат:
mp4, 3gp

Вбивця, який ніколи не вбивав 2011 дивитися онлайн

Опис фільму Вбивця, який ніколи не вбивав 2011 українською мовою

Головний герой кінокартини по імені Уянг вибрав собі вкрай неоднозначну професію кілера. У цей жорстокий світ його привів наставник. Професійний головоріз коротко розповів хлопцеві про те, як все влаштовано в злочинному бізнесі і навчив елементарним правилам виживання в ньому. Уянг - досить добросердечний хлопець із м'яким характером і врівноваженим темпераментом. Дуже дивно, що він вирішив поповнити ряди злочинців, бо йому це заняття зовсім не імпонує. Він не в силах образити навіть комаха, а тепер обставини складаються таким чином, що йому треба йти на свою першу справу – убити невинного, нічого не підозрює людини.

Він був сповнений рішучості, коли зустрівся з замовником. Але коли переконався, що його жертвою стане ні в чому не винний громадянин, не зміг здійснити те, за що йому заплатили. Наступного разу йому замовляють прикінчити молоду дівчину, що він також не зробив, знову через відсутність морального права. Прекрасна незнайомка в недалекому майбутньому з'явиться ще в житті злощасного кілера, але поки необхідно подбати про своє алібі. Криваве завдання провалено, а значить, поплатитися за це доведеться ціною свого власного життя. Щоб уникнути негайного викриття і неминучої загибелі, псевдо-кілер придумує цікавий план.

Для цього чоловік звертається до патологоанатому. Пояснивши йому ситуацію і отримавши згоду допомогти, разом вони підлаштовують першу смерть. До бідолахи швидко доходить, що так тривати не може, він не здатен слідувати непохитним законами похмурого кілерського бізнесу. Але також він переконався, що на цих махінаціях з підміною тел можна непогано заробити. Він залучає в свій театралізований перформанс ще кількох персонажів – талановиту хакершу та страхового агента. Як довго хитрунові буде сходити з рук це дурощі?

Кіно Вбивця, який ніколи не вбивав 2011 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*