Сек'юриті 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Ален Дерошер
В ролях:
Антоніо Бандерас, Ліам Макінтайр, Дзіро Ван, Кунг Ле, Бен Кінгслі, Яна Маринова, Марк Сміт, Чад Ліндберг, Башар Рахаль, Габріелла Райт
Формат:
mp4, 3gp

Сек'юриті 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Сек'юриті 2017 українською мовою

Колишній військовий Едуардо Діккон вже рік як залишив службу, але до сих пір так і не зміг влаштуватися на роботу. Йому постійно відмовляють, і він провалює співбесіди. Його дружина і дитина живуть у двох штатах від нього, тому герой готовий братися за будь-яку, навіть найменш оплачувану роботу. І ось одного разу йому пропонують посаду нічного охоронця у великому торговому центрі. Для Едді це відмінна можливість показати себе і повернути собі нормальне життя. Але на зміну героя відбувається те, чого ніхто не міг передбачити.

У торговий центр в пошуках допомоги забігає перелякана дівчинка. Едді пускає її всередину, але незабаром за дитиною приходить цілий загін добре підготовлених і озброєних бійців. Вся справа в тому, що дівчинка випадково стала свідком великого політичного вбивства і до останнього часу перебувала під цілодобовою охороною. Але її охоронців убили, а на неї відкрили полювання. Її смерті бажає один дуже могутня людина, який піде на все, щоб прибрати єдиного свідка. Тепер між підлітком і цілою армією злочинців, які бажають її смерті, варто лише Едді і кілька охоронців з його зміни. Герої не можуть зв'язатися із зовнішнім світом і як-небудь покликати на допомогу. Їм доводиться сподіватися тільки на власні сили. Чи зможуть вони дати відсіч небезпечним злочинцям і протриматися до ранку?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Сек'юриті 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Охранник

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*