» » Той що йде по лінії 2016
Той що йде по лінії 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Китай, Гонконг
Час:
109 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джаз Бун
В ролях:
Нік Чунг , Луїс Ку , Френсіс Нг , Чармейн Ше , Хуі Сіу Хун , Моусес Чан , Kai-Chung Cheung , Гуанджи Чи , Кенді Чан , Юй Сін
Формат:
mp4, 3gp

Той що йде по лінії 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Той що йде по лінії 2016 українською мовою

Два роки тому директор кримінальної поліції Ду Хун Хен був жорстоко убитий. Щоб захистити своїх співробітників, що працюють під прикриттям, перед смертю чоловік видалив всі файли з бази, після чого зв'язок з ними було втрачено. Після відновлення частини видалених даних поліція почала відстежувати таємних агентів для встановлення особистості кожного.

Дія фільму розгортається через два роки, в центрі сюжету виявляється офіцер поліції Дін, яка вже зав'язала з підпільною роботою і служить у спеціальному відділі по боротьбі з наркотиками. Раптово дівчина отримує зашифроване повідомлення від невідомого абонента, ключ до якого був відомий лише людям, тісно пов'язаним з убитим директором. Невідомий, який представився як Блек Джек, стверджує, що він вже більше десяти років працює під прикриттям і зумів проникнути в особливо небезпечну угруповання злочинців. І незважаючи на те, що Блек Джек повідомляє про свою готовність співпрацювати з відділом по боротьбі з наркотиками, у нинішнього шефа Дін відразу ж виникаємо маса підозр. А раптом таємничий інформатор насправді є зовсім не тим, за кого себе видає?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Той що йде по лінії 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*