Альфа 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Режисер:
Альберт Хьюз
В ролях:
Леонор Варела, Мерседес Де Ла Зерде, Коді Сміт-МакФі, Спенсер Богерт, Марцин Ковальчик, Прія Раджаратнам, Йенс Хульт, Наташа Мальті, Патрік Фленеган, Йоуханнес Хёйкьюр Йоуханнессон
Формат:
mp4, 3gp

Альфа 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Альфа 2018 українською мовою

Десятки тисяч років тому, коли люди ще не панували на нашій планеті, їм доводилося виживати в суворому світі, намагаючись не стати здобиччю хижаків і вижити в суворих умовах. Деякі племена вже змогли приручити вогонь, зробивши його своїм захисником і помічником. В одному з таких племен молодому хлопцю треба було вперше взяти участь у великій полюванні. Всі чоловіки влаштовували засідку на бізонів і в один момент мали розгорнути все стадо до прірви, щоб потім підібрати і обробити туші звалилися вниз тварин. Герой фільму «Альфа», побачивши що мчать на нього збожеволілих бізонів, не зміг вчасно кинути спис, і один з парнокопитних, піднявши його на роги, звалився в прірву. Юнака вважали загиблим, і плем'я відправилося кочувати далі. Але молодий мисливець зміг вціліти, вправити зламану ногу і тепер збирався податися на пошуки своїх родичів.

Попереду героя чекало безліч труднощів. Він побоювався нападу хижаків і намагався бути обережним. Але в один із днів йому не пощастило - на нього напала зграя вовків. Пам'ятаючи уроки батька, хлопець зміг забратися на дерево і звідти поранити ватажка зграї. Коли все вовки розбіглися, юнакові залишалося добити пораненого звіра, але він не зміг цього зробити. Пошкодувавши хижака, хлопець спробував вилікувати його. Спочатку вовк не довіряв людині, але поступово між ними виникло взаєморозуміння, а потім і дружба. Тепер в нелегкому шляху юнака супроводжував сильний і надійний друг, який допомагав йому полювати, а в холодні ночі зігрівав теплом свого тіла. Продовжуючи пошуки племені, Альфа ще не знав, що він придбав не тільки вірного друга, а й змінив майбутнє всіх людей.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Альфа 2018 українською

  • Трейлер
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*