» » Світ Юрського періоду 2 2018
Світ Юрського періоду 2 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
США, Іспанія
Режисер:
Хуан Антоніо Байона
В ролях:
Тед Левайн, Рейф Сполл, Даніелла Пінеда, Джеймс Кромвелл, Джеральдін Чаплін, Джефф Голдблюм, Тобі Джонс, Брайс Даллас Ховард, Б.Д. Вонг, Кріс Пратт
Формат:
mp4, 3gp

Світ Юрського періоду 2 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Світ Юрського періоду 2 2018 українською мовою

Парк, в якому можна прогулятися по просторим полях разом зі справжніми динозаврами жили в мезозойську еру, став найбільш відвідуваним місцем на планеті. Для його створення було виділено величезний острів, територія якого була спеціально обладнана і засаджена для майбутніх мешканців. Самі динозаври не були роботами або проекцією, немає, вони були справжніми. Їх вивели в лабораторії в спеціальних капсулах, а потім переселили кожного в створену для нього природну зону. Огорожа не давало динозаврам можливості залишати свій невеликий світ і зустрічатися з іншими особинами цього унікального виду.

Все було безпечно і доступно для відвідувачів, яких було досить багато. Кожен хотів побачити цих величезних ящерів, які вважалися вимерлими, а благодаряученим сново змогли ступити на землю. Парк приносив хороший дохід його власнику і він продовжував займатися відтворенням і схрещування клітин ящерів. в результаті його вчені отримали новий вид хижого динозавра, який навіть в інтелекті перевищував показники своїх родичів. Саме йому вдалося вибратися зі свого ув'язнення і розгромити половину парку. Багато відвідувачів опинилися в лікарні з важкими пораненнями. Після такого інциденту парк був закритий.

З того дня минуло багато часу, люди і влади забули про парк з назвою "Світ юрського періоду", галас про те, що трапилося вщухла. Тепер можна повторно задуматися про відкриття, головне посилити клітини, охорону, краще все автоматизувати і так далі, щоб в цей раз точно ніхто не постраждав. З першого свого відкриття парк довів, що може бути прибутковим місцем, тому власник вирішив, що не може дозволити такому прибутковому проекту стати забутим. Коли відбудеться повторне відкриття, чи дадуть влади дозвіл, які динозаври будуть представлені і не статися чи чого скандального в цей раз?

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Світ Юрського періоду 2 2018 українською

  • Трейлер
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*