» » Я Франкенштейн 2013
Я Франкенштейн 2013
HDRip
Рік:
2013 рік
Країна:
Австралія, США
Час:
01:32
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Стюарт Бітті
В ролях:
Аарон Екхарт, Джай Кортні, Міранда Отто, Стів Музакіс, Аден Янг, Білл Найі, Івонн Страховськи, Кейтлін Стейсі, Махеш Джаду, Сократіс Отто
Формат:
mp4, 3gp

Я Франкенштейн 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Я Франкенштейн 2013 українською мовою

Взимку 1795 року Віктору Франкенштейнові вдається створити справжнього монстра, небаченого людству. Усвідомивши свою помилку, він вирішує знищити своє створення, але монстру вдається вижити і вбити всю сім'ю професора. Вчений помер у спробі помститися своєму жахливому породження - Франкенштейна. Монстр починає поневірятися світами відлюдником, на його шляху зустрічаються демони, які полюють за ним. Франкенштейн на порядок сильніший будь-якої людини і легко вбиває кривдників.

Горгульї - світлі істоти, які захищають людство, спостерігають за нерівній сутичкою монстра і демонів. Горгулам залишається вирішити, чи небезпечний монстр або ж послужить захисту людства. Франкенштейн відкриває для себе новий світ, де вже тисячоліттями йде війна між демонами і Горгульями. Для демонів Франкенштейн - шанс воскресити мільйонні армії пекла і стерти людство і горгуль з лиця Землі. Франкенштейнові дістається нелегкий вибір: залишитися монстром осторонь всієї цієї битви або ж знайти хоч краплю душі і захистити світ.

Фільми 2013 онлайн

Кіно Я Франкенштейн 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Я Франкенштейн 2013
Я Франкенштейн 2013
Я Франкенштейн 2013
Я Франкенштейн 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*