» » Токійський гуль 2017
Токійський гуль 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Японія
Режисер:
Кентаро Хагівара
В ролях:
Нодзомі Сасакі, Нобуюкі Судзукі, Данкан, Масатака Кубота, Куніо Мурай, Ю Аои, Сюн'я Сіраісі, Фуміко Симідзу, Е Оїдзумі, Сейко Фурухата
Формат:
mp4, 3gp

Токійський гуль 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Токійський гуль 2017 українською мовою

Сучасні люди, особливо, жителі мегаполісів злегка забули про те, що вони живуть в цій реальності не одні. З давніх часів серед людей живуть могутні створення - гулі, які зовні практично не відрізняються від них. Вони сильні, швидкі, живучі і кровожерні, що робить з них ідеальних мисливців на які втратили з часом пильність людей. І лише усвідомлення того, що їх досить мало, змусило нелюдей виробити особливу тактику маскування і строгі правила полювання, порушники яких караються або віддаються на розправу борцям з нечистю.

У центрі сюжету опиняється вісімнадцятирічний хлопчина на ім'я Кен Канеко. Хлопець не особливо товариський, у нього немає дівчини і численних друзів. Наш герой вважає за краще жити в світі улюблених авторів, нескінченно поглинаючи книги. Але одного разу його життя буквально перевертається з ніг на голову. Доля знайомить його з чарівною дівчиною, яка виявляється гулем. Ситуація розвивається блискавично, і по неймовірним збігом обставин його знайома виявляється мертва, а наш герой отримує важкі поранення. Щоб врятувати хлопцеві життя, лікарі приймають відповідальне рішення пересадити йому органи мертвої дівчини.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Токійський гуль 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*