» » Повітряний маршал 2014
Повітряний маршал 2014
Рік:
Час:
01:46
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Хауме Кольет-Серра
В ролях:
Нейт Паркер, лупить Люпіта Ніонго, Корі Столл, Джуліанна Мур, Омар Метуоллі, Джейсон Батлер Харнер, Мішель Докер, Лайнас Роуч, Ліам Нісон, Скут МакНері

Повітряний маршал 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Повітряний маршал 2014 українською мовою

Перельоти ... Хтось їх ненавидить через затримки і нескінченні черги. Для інших це - кілька годин спокою і відпочинку від насущних проблем. А для цього людини життя - суцільне подорож на літаку. Така робота повітряного маршала. Маркс втратив дочку, без сім'ї і близьких, відкинутий суспільством алкоголік має тільки роботу. І зараз хто - то задумав позбавити Маркса останнього, а саме посади і залишків поваги оточуючих. Спочатку це нагадує класичний випадок тероризму.

Білл приймається за пошуки злочинця, який обіцяє вбивати по одній людині кожну третину години. Але потім все це обертається хитромудрої підставою головного героя. Він один може врятувати пасажирів рейсу Нью-Йорк - Лондон. Але саме Маркса весь світ вважає тим самим божевільним маніяком - здирником. Таку злий жарт грає з повітряним маршалом іронія долі. Як йому врятувати життя людей на борту і власну честь, коли всі вважають його злочинцем?

Кіно Повітряний маршал 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Повітряний маршал 2014
Повітряний маршал 2014
Повітряний маршал 2014
Повітряний маршал 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*