Рейд 2 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Індонезія, США
Час:
02:30
Переклад:
російський
Режисер:
Гарет Еванс
В ролях:
Кенічі Ендо, Тіо Пакусодево, Вері Три Юлісман, Ока Антара, Рюхей Мацуда, Алекс Аббадо, Аріфін Путра, Чечеп Аріф Рахман, ІКО Уайс, Джулія Естелл
Формат:
mp4, 3gp

Рейд 2 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Рейд 2 2014 українською мовою

Продовження індійського фільму, що розповідає про бурхливе життя співробітника спецназу Джакарти - Рами. Після подій, коли загін поліції зачищав хмарочос, наповнений мафією, спецназівець Рама змушений працювати під прикриттям. Він впроваджується в великий бандитський синдикат, де за досить короткий період добирається до кримінальної верхівки. Метою Рами є обчислення продажних поліцейських, які надають допомогу мафії. У самому синдикаті панують смутні часи і конфлікт поглядів на правила ведення бізнесу, тому Рамі доведеться зробити відповідальний вибір.

Головний герой не протягом усього фільму демонструє своє бойове мистецтво в масштабних сценах. Протягом фільму він розбирається з лиходіями в тісному машині, в тюрмі і навіть на кухні. Рукопашні бої просто гіпнотизують і не дають можливості відірватися від екрану. Вороги переслідують головного героя протягом усього кінострічки, з кожним разом їх стає все більше, що робить кожен наступний крок Рами важче.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Рейд 2 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Рейд 2 2014
Рейд 2 2014
Рейд 2 2014
Рейд 2 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*