Жага смерті 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Елай Рот
В ролях:
Брюс Вілліс, Вінсент Д'Онофріо, Елізабет Шу, Джек Кьосі, Дін Норріс, Кірбі Блісс Блентон, Бо Напп, Майк Еппс, Льон Каріу, Кімберлі Еліз
Формат:
mp4, 3gp

Жага смерті 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Жага смерті 2017 українською мовою

Дія фільму розгортається навколо доктора Пола Керзі -- самого звичайного жителя Чикаго, а також люблячого чоловіка і зразкового батька, який насолоджувався щасливого сімейного життя. Але одного разу невідомі покидьки вбили його дружину і дочку зґвалтували, жорстоко побивши дівчину. Місцева поліція, перевантажена подібними справами, виявляється не в змозі приділити достатньо часу для розкриття злочину.

Вирішивши самостійно помститися за свою сім'ю, Підлогу купує пістолет і виходить на стежку війни. Чоловік вбиває по черзі кожного, хто позбавив його щастя і поступово входить у смак, їй починає подобатися те, що він робить. Копи та мас медіа спостерігають, як невідомий білий чоловік, приховуючи обличчя капюшоном, вбиває злочинців, стріляє в викрадачів машин і розправляється з насильниками. Таємничий месник стає справжнім порятунком для тих, кого не в змозі захистити система, і зупинятися на досягнутому колишній старанний сім'янин зовсім не збирається!

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Жага смерті 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*