» » 24 години на життя 2017
24 години на життя 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
США, Гонконг
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Брайан Смрз
В ролях:
Рутгер Хауер, Сюй Цин, Хакім Кає-Казім, Ліам Каннінгем, Таня ван Граан, Ітан Хоук, Наталі Болтт, Ендрю Моргадо, Ейдан Уайток, Пол Андерсон
Формат:
mp4, 3gp

24 години на життя 2017 дивитися онлайн

Опис фільму 24 години на життя 2017 українською мовою

Яких тільки незвичайних подій не трапляється в цьому світі, повному нерозкритих таємниць і невідомих науці подій. Багато людей відмовляються вірити в існування потойбічного світу, яким управляють якісь вищі сили. Вони впевнені, що після смерті їх не чекає нічого, крім порожнечі, і саме це стає причиною того, щоб з'явилося бажання жити тут і зараз, не особливо турбуючись за свою безсмертну душу. Герой фільму - професійний найманий убивця, якого доведеться на власному досвіді зіткнутися з загадками світобудови. Для нього не складало особливих труднощів виконати будь-яке завдання по усуненню клієнта, отримане від роботодавця, яким би складним і нездійсненним воно не здавалося з боку.

Головне - це щоб за нього вчасно заплатили. Кілера абсолютно не цікавить доля людини, життя якого він не замислюючись забирає. Єдине, що його хвилює - це кількість патронів, яке йому доведеться випустити зі своєї зброї, і як не залишити на місці злочину гільзи, завдяки яким поліція зможе вийти на його слід. Він примудрився відправити на той світ тисячі людей, що дозволило називати його найкращим у своїй справі. І героя абсолютно не хвилює ким насправді були його нещасні жертви, чи чекають їх вдома рідні та близькі, скільки дітей залишаться сиротами після його влучного пострілу. Всі ці на його погляд незначні речі недостойні справжнього професіонала і знавця своєї темного справи. Ніхто не міг зрівнятися з ним в умінні підготувати місце для засідки, придумати хитромудрий план, змусити мета з'явитися в потрібний час і в потрібному місці і так далі. І все це тільки заради однієї секунди - тієї самої, коли його не тремтячим палець холоднокровно натисне на спусковий гачок, і випущена куля потрапить точно межи очі чергового "клієнта". Але і на стару буває помилка. Занадто довго кілеру супроводжувала удача.

Під час останнього завдання щось пішло не так, і він сам перетворився з мисливця в жертву. В результаті випадкового збігу обставин він помирає в страшних муках, і його грішна душа покидає сильне тіло. Однак варто було тільки йому покинути світ живих, як невідомо звідки з'явилися ті самі вищі сили, які запропонували вбивці угоду - вони згодні воскресити його рівно на двадцять чотири години, протягом яких чоловікові належить виправити всі злочини, які він встиг зробити за своє життя. Завдання не з легких, але заради порятунку душі він готовий ризикнути.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно 24 години на життя 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*