Джунглі 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Австралія, Колумбія
Час:
115 хв. / 01:55
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Грег МакЛін
В ролях:
Періс Молетті, Джоель Джексон, Луїс Лопез, Алекс Расселл, Томас Кречман, Деніел Редкліфф, Лілі Салліван, Ясмін Кассім, Яцек Коман, Енджі Міллікен
Формат:
mp4, 3gp

Джунглі 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Джунглі 2017 українською мовою

Йоссі Гінсберг, молодий вчений, разом з трьома своїми друзями, вирішує відправитися в небезпечну і запаморочливе пригода. Хлопці мріють побувати в таємничих джунглях Амазонки. Крім дикого лісу, повного кровожерливих звірів і отруйних плазунів, вони сподіваються знайти там стародавні скарби. Хлопці налаштовані серйозно, їх не лякають небезпеки. Герої фільму «Джунглі» наймають гіда, одного з аборигенів і обіцяють щедру винагороду, якщо вони знайдуть заховані багатства. З його допомогою, компанія пробирається в саму гущавину Амазонки.

Але несподівано в дорозі з ними відбувається страшна трагедія. Йоссі залишається абсолютно один, йому ніяк не вдається вибратися живим з-під завалу. Залишки групи залишилися по інший бік величної річки. Хлопець зовсім не пристосований до таких жорстких умов, які йому ставить навколишня дійсність. У нього немає карти, їстівних запасів, зброї. У перші кілька годин він збентежений і наляканий. Всюди живуть дикі хижаки. Поступово він розуміє, що те, що сталося з ним - не випадковість, а ретельно спланована диверсія. І організатором є не хто інший, як провідник. Провівши на самоті і постійному страху за своє життя чотири тижні, Гінсберг перестає адекватно сприймати ситуацію, йому здається, що вбивця стоїть за кожним деревом. Йому належить залишитися в живих, зберегти здоровий глузд і вибратися з смертельних джунглів.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Джунглі 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Джунгли

Джунглі 2017
Джунглі 2017
Джунглі 2017
Джунглі 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*