Судна ніч 3 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеймс ДеМонако
В ролях:
Елізабет Мітчелл, Майкелті Вільямсон, Джозеф Джуліан Сорія, Едвін Ходж, Реймонд Дж. Беррі, Френк Грілло, Кайл Сікора, Ітен Філліпс, Кімберлі Хоу, Террі Серпіко
Формат:
mp4, 3gp

Судна ніч 3 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Судна ніч 3 2016 українською мовою

Дія цього фільму переносить нас у далеке майбутні нашої планети. Своєчасне співтовариство людей досягло піку свого розвитку. Число проживають на планеті населення збільшується із загрозливою швидкістю. Цьому сприяє медицина, яка зробила величезний стрибок у своєму розвитку. Були вирішені основні завдання в збереженні життя людей які раніше вважалися невиліковними. Тривалість життя людей і народжуваність привели людство до величезної проблеми різкого збільшення чисельності. Подальший розвиток людства поставлено на грань зникнення дивитися у фільмі Судна ніч 3 (2016) року в хорошій якості на кіного. Забезпечити продуктами харчування величезна кількість населення стає нездійсненним завданням. Межа можливого на планеті вже пройдений. Влада зважилися на безпрецедентні заходи по стабілізації чисельності.

Один раз на рік вирішено випускати всіх бандитів з тюрем. Їм дозволяється на законних підставах винищувати людей незалежно від віку і статі. Ніякого покарання за вбивства в відведений на це час не передбачено. Люди намагаючись пережити ці смертельні годинник об'єднуються в групи адже разом боротися за життя легше ніж поодинці. Інші намагаються сховатися, зачаївшись перечекати ці страшні години свавілля. Лише ті кого це застане на вулиці безпосередньо наражаються на смертельну небезпеку їх життю. Навіть залізні двері і міцні засуви не дають повної безпеки. Люди намагаються пережити цей час, щоб потім продовжувати просто жити, чекаючи час коли це знову повториться. І знову настане чергова пора страху, коли ніхто не може бути в безпеці.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Судна ніч 3 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*