» » Судна ніч 2: Анархія 2014
Судна ніч 2: Анархія 2014
Рік:
Країна:
Час:
103 хв. / 01:43
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джеймс ДеМонако
В ролях:
Майкл Кеннет Вільямс, Кармен Еджого, Френк Грілло, Кілі Санчес, Жустін Мачадо, Зої Соул, Ноель Гульемі, Джон Бізлі, Джек Конлі, Зак Гілфорд

Судна ніч 2: Анархія 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Судна ніч 2: Анархія 2014 українською мовою

Динамічний фільм, що розкриває виворіт нового світу, в якому раз на рік протягом дванадцяти годин дозволено здійснювати будь-яке насильство. Головний герой втратив сина в автокатастрофі з вини нетверезого водія і планує акт відплати. Однак, його задум руйнується, варто йому вирішити допомогти матері з дочкою, яких збирається викрасти для розправи група найманців. Одночасно в його машину проникає парочка молодих людей, що рятується втечею від купки бандитів.

У підсумку, герой змушений допомагати чотирьом незнайомим людям на вулицях охопленого вогнем і насильством Лос-Анджелеса. Проти них - бандитські угруповання, які відловлюють людей для розваги багатіїв, і найманці уряду, "очищають" бідні квартали від їх жителів. У завершальних епізодах головний герой, якого випадкові попутники весь фільм відмовляли від звершення помсти, вривається в будинок вбивці сина , але все ж залишає його в живих. Вчинок людини, що опинилася вище обставин і зумів пробачити, в результаті, допоможе вижити йому самому.

Кіно Судна ніч 2: Анархія 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Судна ніч 2: Анархія 2014
Судна ніч 2: Анархія 2014
Судна ніч 2: Анархія 2014
Судна ніч 2: Анархія 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*