» » Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982
Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982
HDRip
Рік:
1982 рік
Країна:
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ніколас Меєр
В ролях:
Пол Вінфілд, Вільям Шетнер, Меррітт Бутрік, Уолтер Кеніг, Джеймс Дуена, Нішелль Ніколс, Джордж Такей, Бібі Беш, ДеФорест Келлі, Леонард Німой
Формат:
mp4, 3gp

Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982 дивитися онлайн

Опис фільму Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982 українською мовою

Фільм «Зоряний шлях 2: Гнів Хана» (1982) - це продовження захоплюючих пригод хороброго і не завжди розважливого капітана Джеймса Кірка. На цей раз головному героєві належить відкласти в сторону всі свої справи, навіть такі важливі як криза середнього віку, адже попереду на нього чекає сутичка з давнім і смертельним ворогом. Повідомлення про те, що Хан зумів звільнитися від свого примусового відлюдництва, прийшло з планети Сета Альфа 5. П'ятнадцять довгих років Кірк нічого не знав про своє заклятому ворогу. Багато років тому екіпаж «Ентерпрайз» вже стикався з цим створеним генетично надлюдиною. Тоді надмірно розвинений інтелект, неабияка фізична сила і непомірні амбіції Хана ледь не коштували капітану Кірку і його команді життя. З величезними зусиллями вони провели лиходія навколо пальця і залишили на першій придатній для життя планеті.

Тепер Капітану Кірку доведеться пошкодувати про настільки благородній покарання, адже Хан повернувся і жадає помсти. А головною мішенню він вибрав Джеймса, винного у всіх його пригоди. Чим же закінчиться битва двох найбільших інтелектів в історії космосу, і який «сюрприз» приготував Хан для свого заклятого ворога?

Кіно Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982
Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982
Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982
Зоряний шлях 2: Гнів Хана 1982
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*