» » Місія: Нездійсненна 6 2018
Місія: Нездійсненна 6 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Режисер:
Крістофер МакКуоррі
В ролях:
Вінг Реймз, Анджела Бассетт, Саймон Пегг, Ребекка Фергюсон, Генрі Кавілл, Мішель Монахен, Том Круз, Алек Болдуін, Ванесса Кірбі, Шон Харріс
Формат:
mp4, 3gp

Місія: Нездійсненна 6 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Місія: Нездійсненна 6 2018 українською мовою

Ітану Ханту доводиться ризикувати життям постійно, але робота агента до цього зобов'язує. Складні завдання, неймовірні операції, про все відомо вузькому колу осіб. Мирне населення не здогадується, як досягається спокій, стабільність у всьому світі. Агенти під прикриттям працюють в кожному місті, країні. На цей раз нова масштабна загроза, її відгомони торкнуться всієї планети. Компроміс з боку дипломатів і політиків не досягнуть, офіційні особи розписалися у своїй безпорадності. Відкрито в цьому ніхто не зізнається, на справу випускаються спеціально навчені бійці. Їм не звикати виправляти чужі помилки, досягати порядку, прислухатися до думки як шпигунів.

Вони беззаперечно виконують накази, не забуваючи про секретність. Головним в загоні вважається Ітан Хант. Якщо попередні агенти не справляються з поставленими завданнями, то йому під силу будь-яку справу. Багаторічна практика не позбавила його емоцій, почуттів. Він прекрасно пам'ятає справу, коли загін співробітників спецорганізації вирушив до Праги на піймання «крота». Тоді загинула вся група за винятком його. Він потрапив під підозру, тому довелося відновлювати власну репутацію.

Інша нездійсненна місія допомогла врятувати планету від поширення смертельного вірусу. Власне весілля виявилася під загрозою зриву, адже наречена викрадена, а від агента потрібно зробити зрадництво. На цей крок він не згоден, і одна місія тягне за собою іншу. Колись він запобіг вибуху Кремля, зумів виловити зрадника кобальту, запобігти замаху на власне життя з боку ізгоїв. На цей раз загроза виходить від Синдикату, який бажає встановити на планеті власне панування. Серія за серією відбуваються теракти, винні особи не знайдені, загинули сотні невинних людей. Операція порятунку вже запущена, Ітан Хант готовий до нових запаморочливих трюків.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Місія: Нездійсненна 6 2018 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*