Веном 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Режисер:
Рубен Фляйшер
В ролях:
Різ Ахмед, Мішель Вільямс, Дженні Слейт, Мішель Лі, ДіДжеймс Джонс, Том Харді, Скотт Хейз, Джаред Банкенс, Рейд Скотт, Грейс Ван
Формат:
mp4, 3gp

Веном 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Веном 2018 українською мовою

Ця історія про Венома - жорстокого і небезпечного ворога знаменитого людини-павука. У минулому цей підступний монстр не був загрозою і був звичайною людиною. Прояв сутності чудовиська виникло в результаті невдалого експерименту. Однак так вважають не всі експерти досліджують його походження. Багато хто стверджує, що симбіонт має коріння в далекій Галактиці і є інопланетною істотою. Дехто переконаний, що його поява виявилося умисним планом загарбників планети, і він був посланий на Землю, щоб виконувати чіткі і злагоджені завдання. Думки дослідників розходяться, але це не зупиняє злі наміри монстра. «Веном» кровожерливий, сильний, жорстокий, небезпечний і не зупиниться ні перед чим.

Опинившись в одному просторі з людьми, його звірячі інстинкти спрямовані лише на знищення мирних жителів. Дізнавшись про майбутню біду, Спайдермен не міг залишатися осторонь і дивитися, як гинуть тисячі ні в чому не винних людей. Він виступив в серйозну війну проти чудовиська в надії ліквідувати його і знешкодити. Однак чи зуміє людина - павук сам впоратися з підступною істотою або йому доведеться вдатися до допомоги інших супер-героїв.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Веном 2018 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*