» » Мисливці за привидами 1984
Мисливці за привидами 1984
HDRip
Рік:
1984 рік
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Айвен Райтман
В ролях:
Харольд Реміс, Рік Мораніс, Девід Маргуліс, Ерні Хадсон, Білл Мюррей, Сігурні Уівер, Енні Поттс, Вільям Етертон, Ден Ейкройд, Стівен Теш
Формат:
mp4, 3gp

Мисливці за привидами 1984 дивитися онлайн

Опис фільму Мисливці за привидами 1984 українською мовою

Молодих нью-йоркських вчених з Колумбійського університету, Пітера Венкмана, Рея Стентса і Ігана Спенглера, ніхто не сприймав всерйоз. Адже вони замість фундаментальних наукових досліджень, на думку керівництва, страждали дурницями, вивчаючи паранормальні явища, зокрема, поява привидів. Після марних спроб переконати друзів змінити сферу інтересів їх просто звільняють. Але Іган, Рей і Пітер не сумують. Тепер вони мисливці за привидами - борці з потойбічним злом.

Хоча перше замовлення змусило себе чекати досить довго, все ж до них приходить дівчина Дана Бере. Вона розповідає дивовижні речі: коли вона відкрила холодильник у своїй квартирі, замість продуктів її погляду представився дивний світ, охоплений зеленуватим полум'ям, будівля незвичайної форми і істота, яке сказало тільки: «Зуул». Мисливці не знаходять в її квартирі нічого екстраординарного. Втім, ця зустріч виявляється лише першою ланкою в ланцюжку моторошних подій: в мегаполісі починається справжнє нашестя привидів. До того ж, представник міської інспекції, який відповідає за охорону природи, погрожує викрити друзів як шарлатанів і навіть відключає електрику їх в офісі, внаслідок чого всі примари виявляються на волі. Однак найгірше ще попереду, і для ловців привидів починаються спекотні дні.

Кіно Мисливці за привидами 1984 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Мисливці за привидами 1984
Мисливці за привидами 1984
Мисливці за привидами 1984
Мисливці за привидами 1984
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*