Стійкі 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
97 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Данте, Джош Ходжинс
В ролях:
Майкл Медсен , Джеймс Хонг , Ребека Качан , Гайда Родрігез , Стефен Чанг , Данте , Alix Foedisch , Райан Пул , Ванесса Лі , Брюс Л. Харт
Формат:
mp4, 3gp

Стійкі 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Стійкі 2017 українською мовою

Початок бурхливих дев'яностих, Таджикистан. Громадянська війна не щадить нікого: вибухи, збройні сутички, кровопролиття, сльози, крики і час великих змін. Двоє семирічних братів-близнюків, які жили до цього спокійним життям, стають жертвами обставин. Доля їх розводить на багато років, і вони виявляються в різних куточках планети.

Один хлопчик був усиновлений американською родиною, виріс у Сполучених Штатах і став військовим. Другий же, через роки став талібом і веде нещадну війну з невірними – у першу чергу, з солдатами США. І ось хитрий рок знову зводить двох рідних братів, які тепер по різні сторони барикад. Вони – родичі по крові, але закляті вороги по ідеології і переконанням. Їх життя – це небезпечний бій, постійна жорстока війна, і ніхто не знає, як і коли вона закінчиться. Міни, постріли в потилицю, зради і страждання – все це вони спостерігають щодня. Чи зможуть хлопці відшукати спільну мову, враховуючи, наскільки вони різними стали? Вони обіймуться або будуть стріляти одне в одного?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Стійкі 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*