Тельма 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Норвегія, Франція, Данія, Швеція
Час:
116 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Йоаким Трієр
В ролях:
Еллі Харбоа , Кая Уілкінс , Хенрік Рафаелсен , Еллен Дорріт Петерсен , Грета Эльтерваг , Marte Magnusdotter Solem , Anders Mossling , Ванесса Боргли , Стейнар Клоуман Халлерт , Інгрід Гьявер
Формат:
mp4, 3gp

Тельма 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Тельма 2017 українською мовою

Молода злегка замкнута в собі дівчина Тельма, вступивши в університет, залишає рідний будинок, де вона виховувалася суворими побожними батьками, соблюдавшими по відношенню до дочки певну дистанцію, і переїжджає в Осло. Нові знайомства та весела компанія розкріпачують скромницу: вона ходить на молодіжні вечірки, п'є вино, веселиться і гуляє допізна.

Несподівано дівчина починає відчувати сильні почуття до однокласниці Ані, які вона всіляко намагається придушити, але в кінцевому підсумку вони вириваються з-під контролю. Разом з цим дівчина виявляє у себе дивні здібності, які супроводжуються страшними нападами. Це все стає занадто сильним потрясінням для дівчини, яка абсолютно перестає розуміти, що з нею відбувається. І поки наша героїня намагається розібратися у власних почуттях, її однокласниця несподівано безслідно зникає.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Тельма 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*