» » Мегре на Монмартрі 2017
Мегре на Монмартрі 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Час:
93 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Тадеус О'салліван
В ролях:
Роуен Еткінсон , Марк Хіп , Люсі Коху , Дуглас Ходж , Себастьян де Соусу , Лоррейн Ешборн , Кессі Клер , Шон Дингуолл , Лео Стаар , Сара Кестелмен
Формат:
mp4, 3gp

Мегре на Монмартрі 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Мегре на Монмартрі 2017 українською мовою

Одного разу ввечері, коли комісар Жюль Мегре, сидячи у власному кабінеті, вдумливо розглядав свій подарунок дружині, його увагу привернув гучний суперечка, що лунав з коридору. Порушницею спокою виявилася молода дівчина по імені Арлетт, яка, посилаючись на бездіяльність співробітників кримінальної поліції, вимагала зустрічі зі старшим за званням, сподіваючись, що він зможе їй допомогти.
Схвильована і чимось налякана дівчина повідомила Мегре, що вона, працюючи в одному з нічних клубів Парижа, випадково підслухала розмову двох чоловіків, які планували вбивство певної особи, званої в розмові "графиня". Після чого, немов не бажаючи повідомляти комісару визначені подробиці, Арлетт поспішно покинула відділення поліції, взявши наостанок його візитку.

А наступного ранку Мегре повідомили, що в одній з квартир була знайдена мертва дівчина, у якої виявили його візитку. Не зволікаючи ні секунди талановитий детектив взявся за справу.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Мегре на Монмартрі 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*