» » Галлоуз Хілл 2013
Галлоуз Хілл 2013
Рік:
Країна:
Час:
87 хв. / 01:27
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Віктор Гарсія
В ролях:
Софія Майлс, Хуан Пабло Гамбоа, Джульєта Салазар, Кароліна Гуерра, Пітер Фачінеллі, Тетяна Рентеріа, Наталія Рамос, Себастьян Мартінес, Густаво Ангаріта

Галлоуз Хілл 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Галлоуз Хілл 2013 українською мовою

Чоловік середніх років разом зі своєю коханою відправляється на зустріч з дочкою від першого шлюбу, про яку зовсім нічого не знає. Зараз дівчина вже повнолітня, але вона самотня, її мати померла. Під час тривалої поїздки на автомобілі пара потрапляє під проливний дощ, в результаті чого відбувається аварія. Прийшовши до тями, вони вирішують зупинитися і відпочити в найближчій придорожньому готелі, яку вони знаходять недалеко від шосе.

Герої змушені зупинитися в ній, так як занадто виснажені, та й молода жінка потребує медичної допомоги, тому що під час аварії отримала серйозні травми. По приїзду в готель чоловік і його дочка почувають себе невпевненими, немов побоюючись, що має статися щось зловісне. І вони абсолютно праві. Адже в підвалі в ув'язненні перебуває дівчина, яку силою утримує власник мотелю, Віктор Гарсія, який прославився своєю жорстокістю, яка не знає кордонів. Головні герої вирішують допомогти бідоласі, в результаті чого самі виявляються в непростій ситуації. Чи зможуть вони залишитися живими? І чи зможуть врятувати дівчину?

Кіно Галлоуз Хілл 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Галлоуз Хілл 2013
Галлоуз Хілл 2013
Галлоуз Хілл 2013
Галлоуз Хілл 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*