Інферно 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
США, Японія, Туреччина, Угорщина
Час:
121 хв. / 02:01
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Рон Ховард
В ролях:
Бен Фостер, Ірфан Кхан, Ана Улар, Том Хенкс, Іда Дарвиш, Вольфганг Штегеман, Омар Сі, Сідс Бабетт Кнудсен, Фелісіті Джонс, Аттіла Арпа
Формат:
mp4, 3gp

Інферно 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Інферно 2016 українською мовою

Основна лінія сюжету розгортається в Італії і має пряме відношення до "Божественної комедії" Данте. Головний герой прокидається в одній з лікарень Флоренції з повною відсутністю пам'яті щодо останніх днів його життя. Перша людина, якого він бачить перед собою - молода жінка лікар Сієна Брукс, яка розповіла, чому він опинився в лікарні. Так до кінця і, не усвідомивши, що ж відбувається насправді, професору доводиться рятувати своє життя від найманої вбивці, яка відкрила на нього полювання. Сієна допомагає головному герою і ховає від переслідування в своїй квартирі.

Намагаючись зрозуміти, що ж відбувається навколо і як він опинився у Флоренції, хоча зовсім недавно був ще в Кембриджі, професор знаходить у себе в піджаку дивний циліндр, таємницю якого йому ще належить розгадати. У відчаї він здійснює дзвінок в посольство США з проханням про допомогу, але в останній момент називає неправильні координати. Це рятує йому життя, так як за неправильною адресою за ним приходить наймана вбивця. Роберт впадає в паніку, так як не знає, кому тепер можна довіряти, адже уряд власної країни полює на нього. Професор вирішує, що єдиний шлях до порятунку - зрозуміти призначення підозрілого циліндра і розкрити його загадку. Чи вийде це у Ленгдона, дізнаємося на прем'єрі фільму з жовтня 2016 року.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Інферно 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Инферно

Інферно 2016
Інферно 2016
Інферно 2016
Інферно 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*