» » Інферно 2016
Інферно 2016
Рік:
Країна:
США, Японія, Туреччина, Угорщина
Час:
121 хв. / 02:01
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Рон Ховард
В ролях:
Бен Фостер, Ірфан Кхан, Ана Улар, Том Хенкс, Іда Дарвиш, Вольфганг Штегеман, Омар Сі, Сідс Бабетт Кнудсен, Фелісіті Джонс, Аттіла Арпа

Інферно 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Інферно 2016 українською мовою

Основна лінія сюжету розгортається в Італії і має пряме відношення до "Божественної комедії" Данте. Головний герой прокидається в одній з лікарень Флоренції з повною відсутністю пам'яті щодо останніх днів його життя. Перша людина, якого він бачить перед собою - молода жінка лікар Сієна Брукс, яка розповіла, чому він опинився в лікарні. Так до кінця і, не усвідомивши, що ж відбувається насправді, професору доводиться рятувати своє життя від найманої вбивці, яка відкрила на нього полювання. Сієна допомагає головному герою і ховає від переслідування в своїй квартирі.

Намагаючись зрозуміти, що ж відбувається навколо і як він опинився у Флоренції, хоча зовсім недавно був ще в Кембриджі, професор знаходить у себе в піджаку дивний циліндр, таємницю якого йому ще належить розгадати. У відчаї він здійснює дзвінок в посольство США з проханням про допомогу, але в останній момент називає неправильні координати. Це рятує йому життя, так як за неправильною адресою за ним приходить наймана вбивця. Роберт впадає в паніку, так як не знає, кому тепер можна довіряти, адже уряд власної країни полює на нього. Професор вирішує, що єдиний шлях до порятунку - зрозуміти призначення підозрілого циліндра і розкрити його загадку. Чи вийде це у Ленгдона, дізнаємося на прем'єрі фільму з жовтня 2016 року.

Кіно Інферно 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Инферно

Інферно 2016
Інферно 2016
Інферно 2016
Інферно 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*